Brunovský Albín (Zohor 1935 – 1997 Bratislava)
Zátišie, signováno a datováno vpravo dole tužkou A. Brunovský 1968, dole uprostřed číslováno tužkou 175/200, vlevo dole popsáno tužkou Zátišie, litografie/papír, 31 x 19,5 cm (Šm)
10.03.2018 - 14:00
CZK 18.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 12.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 10.03.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 03.03. - 10.03.2018 |